JABLONECKO - JIZERSKÁ 50
sobota 8. 6. 2024
XI. JARNÍ ZLATÁ ZRUČSKÁ MÖLKKA
18. května 2024
HALOVÉ MČR DVOJIC
VE HŘE MÖLKKY
ŽENY: | ||
1. | Happy Girls | |
2. | Štístka | |
3. | KOKR lady team | |
4. | JIZERKY | |
5. | Doubravka | |
MUŽI: | ||
1. | Leszno Molkky Team (POL) | |
2. | Turbo Tomki (POL) | |
3. | LUPA | |
4. | SEMTAMŤUK | |
5. | LOBE STAR | |
6. | Big Boys | |
7. | Zbijaki (POL) | |
8. | Prezydenci (POL) | |
9. | KOKR team | |
10. | MB+MO team | |
11. | Pražské dřevo | |
12. | Třináctá mölkka | |
13. | Pralesáci | |
MIXY: | ||
1. | Nic Nebude | |
2. | SKM Zruč | |
3. | JuHe | |
4. | Surikaty v kabátu | |
5. | Leśne Romy (POL) | |
6. | Optimisti |
1. | LOBE STAR | |
2. | SEMTAMŤUK | |
3. | KOKR team | |
4. | Leszno Molkky Team (POL) | |
5. | Big Boys | |
6. | MB+MO team | |
7. | Turbo Tomki (POL) | |
8. | Štístka | |
9. | Zbijaki (POL) | |
10. | KOKR lady team | |
11. | LUPA | |
12. | Nic Nebude | |
13. | Leśne Romy (POL) | |
14. | Doubravka | |
15. | JuHe | |
16. | Pražské dřevo | |
17. | Pralesáci | |
18. | Třináctá mölkka | |
19. | SKM Zruč | |
20. | JIZERKY | |
21. | Optimisti | |
22. | Surikaty v kabátu | |
23. | Happy Girls | |
24. | Měcholupy | |
25. | Prezydenci (POL) (DNF) |
1.Happy Girls
2.Štístka
3.KOKR lady team
4.JIZERKY
5.Doubravka
Brněnský hod 2024
23. 3 2024
HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY 2024
1.-3. března 2024, Saint-Amand-les-Eaux, Francie
Další obrovský úspěch českých borců!
1. LOBE STAR (Radek LOUDA, Standa OZIMÝ, Míra JINDŘIŠEK) /CZE
2. Les claquettes chaussettes /FRA
3. Fantastic Four /FRA
4. Les spammeurs /FRA
5. SEMTAMŤUK (Petr HANYK, Pavel ŠVANDA, Jitka a Terka KLIKORKOVY) /CZE
_____________________________________________
RAKOVNICKÝ MÖLKATHLON
TC Cafex Rakovník
23. - 25. 2. 2024
pátek 18:00 | CZECH MÖLKKY MASTERS |
---|---|
pátek 18:00 | Večerní turnaj dvojic |
sobota 9:30 | Halové MČR tříčlenných družstev |
neděle 9:30 | Halové Mistrovství ČR jednotlivců |
pátek 18:00 | CZECH MÖLKKY MASTERS |
---|
1. | Jiří T. | |
2. | Stanislav O. | |
3. | Miroslav J. | |
4. | Petr H. | |
5. | Milan L. | |
6. | Tonda K. | |
7. | Katka V. | |
8. | Hana K. | |
9. | Radek K. | |
10. | Radek L. | |
11. | Michal A. | |
12. | Leoš F. | |
13. | Dana S. | |
14. | Antonín V. | |
15. | Jarmila H. | |
16. | Mária F. |
pátek 18:00 | Večerní turnaj dvojic |
1. | SEMATAMŤUK | |
2. | PAMPÚCH | |
3. | NIC NEBUDE | |
4. | BÍLOVEC HK | |
5. | METALURG / PAMPÚCH | |
6. | LESZNO I | |
7. | PEPÍCI | |
8. | MAMAJA | |
9. | DOUBRAVKA | |
10. | VANDRÁCI | |
11. | BURÁCI | |
12. | SPRÁVNÁ DVOJKA | |
13. | SKM ZRUČ | |
14. | OPTIMISTI | |
15. | BURÁCI 1 | |
16. | MIMONI | |
17. | METALURG | |
18. | HVĚZDNÁ ČTYŘKA |
sobota 9:30 | Halové MČR tříčlenných družstev |
1. | Lobe Star | |
2. | MaMaJa | |
3. | Bílovec HK | |
4. | Třináctá mölkka | |
5. | PAMPÚCH (SVK) | |
6. | DYNAMO | |
7. | My to Vypijem | |
8. | Lvov Karpaty | |
9. | Černá Mamba | |
10. | ZBIJAKI 2 | |
11. | Nic Nebude | |
12. | KNS Josefov | |
13. | Leszno Molkky Team (POL) | |
14. | MATONY | |
15. | Mölkky Bystrc I | |
16. | Doubravka | |
17. | SEMTAMŤUK | |
18. | Optimisti | |
19. | KNS Josefov BÉ | |
20. | SKM Zruč | |
21. | Buráci | |
22. | PELMEL | |
23. | METALURG (SVK) | |
24. | ZBIJAKI | |
25. | SojSe | |
26. | Pražské dřevo | |
27. | Brázdimský statek B | |
28. | Hvězdná čtyřka | |
29. | Parta | |
30. | Mimoni | |
31. | Brázdimský statek A |
240225 Rakovník Jednotlivci výsledky
neděle 9:30 | Halové Mistrovství ČR jednotlivců |
1. | R. Louda | |
2. | M. Blaheta | |
3. | A. Jursa (SVK) | |
4. | A. Tisovský | |
5. | M. Jindříšek | |
6. | P. Švanda | |
7. | J. Richterová | |
8. | J. Richter | |
9. | R. Král | |
10. | T. Klikorková | |
11. | H. Pyzikiewicz (POL) | |
12. | M. Ocásek | |
13. | S. Ozimý | |
14. | K. Takáčová (SVK) | |
15. | M. Volfová | |
16. | J. Koňařík | |
17. | P. Hanyk | |
18. | J. Hrubeš | |
19. | H. Kotrlová | |
20. | A. Kotrla | |
21. | J. Chyla | |
22. | T. Kostrowski (POL) | |
23. | J. Hanyková | |
24. | I. Hroskop (SVK) | |
25. | K. Vrobelová | |
26. | M. Štrítzová (SVK) | |
27. | I. Burčková | |
28. | Š. Ovesná | |
29. | D. Sukdoláková | |
30. | Z. Jelínek | |
31. | J. Jerz (SVK) | |
32. | C. Raschke (GER) | |
33. | T. Stanek (POL) | |
34. | B.Król (POL) | |
35. | M. Osovský | |
36. | P. Soušek | |
37. | M. Dymkowski (POL) | |
38. | J. Soušek | |
39. | D. Dragoun | |
40. | V. Zakopčan (SVK) | |
41. | J. Králová | |
42. | M. Matusczak (POL) | |
43. | M. Fialová | |
44. | L. Skala | |
45. | K. Blahetová | |
46. | H. Řeholová | |
47. | L. Krupanská | |
48. | K. Chylová | |
49. | J. Burček | |
50. | D. Fedjuková | |
51. | L. Fiala |
J. Tisovský |
sobota 7. 10. 2023
Sportovní areál Rychnovek (5 km od Jaroměře)
1. | Tomira |
2. | NIC NEBUDE |
3. | MaMaJa |
4. | Třináctá mölkka |
5. | SEMTAMŤUK |
6. | HK Bílovec |
7. | LOBE Star |
8. | Pampuch |
9. | Timbers Bojanowo |
10. | SKM Zruč |
11. | DYNAMO |
12. | Optimisti |
13. | KNS Josefov |
14. | METALURG 1 |
15. | My to Vypijem |
16. | Doubravka |
17. | Mölkky Bystrc I |
18. | METALURG 2 |
19. | Štíři |
20. | Hvězdná čtyřka |
21. | ŚKKF Timbers |
22. | Šimelkky |
23. | KNS Josefov BÉ |
Registrace... Registrovaná družstva... Informační leták... Více...
_____________________________________________
_____________________________________________
XII. OTEVŘENÉ MČR VE HŘE MÖLKKY
REGEM DRILLING TROPHY
sobota 2. 9. 2023
Sportovní centrum Měcholupy, Turínská 1483, Praha 15
1. | NIC NEBUDE | |
2. | BÍLOVEC HK | |
3. | SEMTAMŤUK | |
4. | PAMPÚCH | |
5. | LOBE STAR | |
6. | DYNAMO | |
7. | TOMIRA | |
8. | OPTIMISTI | |
9. | TŘINÁCTÁ MÖLKKA | |
10. | MIMONI | |
11. | FRAENKENMÖLKKER | |
12. | LVOV KARPATY | |
13. | MAMAJA | |
14. | HVĚZDNÁ ČTYŘKA | |
15. | SKM ZRUČ | |
16. | VÝBĚR Z BOBULÍ | |
17. | PRORADOST | |
18. | MATONY ZÁBŘEH | |
19. | PELMEL | |
20. | STARÉ ČASY | |
21. | BRÁZDIMSKÝ STATEK | |
22. | MÖLKKY BYSTRC II. | |
23. | ŠTÍSTKA | |
24. | NENÍ NA CO ČEKAT | |
25. | DOUBRAVKA | |
26. | TCD | |
27. | PRAHA CHLUMEC CHEB |
Registrace... Registrovaná družstva... Více...
_____________________________________________
Registrace... Registrovaná družstva... Více... More...
_____________________________________________
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOJIC
ve hře mölkky
VELKÁ CENA PIVOVARU HEJKAL
sobota 19. srpna 2023 od 10:00
na tenisových dvorcích TJ Nové Město na Moravě
KONEČNÉ POŘADÍ
DVOJICE MUŽI: 1. Radek Louda – Milan Louda (LOBE), 2. J. Richter – L. Karas (Bílovec), 3. P. Hanyk – P. Švanda (SEMTAMŤUK), 4. J. Šebek – P. Benčat (Zruč), 5. P. Tisovský – Bř. Polák, 6. T. Lohynský – L. Kvapil (Dynamo), 7. T.Kotrla – D.Vrobel (Bílovec), 8. J. Tisovský – J. Chyla (Optimisti), 9. Leoš Fiala – Jiří Kastl,10. M. Antoš -A. Všetička (13. Mölkka), 11. V. Novák – V. Krontorád (Hejkal 1), 12. K. Hlísníkovský – P. Sáblík (Kuželky NMNM), 13. Michal Kašpárek – Roman Alexa (NIX Znojmo),14. I. Plecháč – Vl. Němec (KNS Josefov), 15. R. Fiala – M. Petr (Hejkal 2), 16. T. Petr – Michal Petr (Hejkal 3)
DVOJICE ŽENY: 1. Hana Kotrlová – Kateřina Vrobelová (Bílovec), 2. Zd. Plecháčová – A. Němcová (KNS Josefov), 3. J. a T. Klikorkovi (Štístka), 4. J. Černá – M. Šenková (Mölkky Bystrc), 5. J. Richterová – J. Ryšavá (Bílovec), 6. M. Fialová (SKM) – M. Kunová, 7. J. a M. Štrítzovy (Pampúch Prievidza SVK), 8. H. Peroutková (Zruč) – K. Chylová (Mimoni)
MIXY: 1. Kateřina Vrobelová – Tonda Kotrla (Bílovec), 2. M. Šenková – M. Antoš (Bystrc – 13. mölkka), 3. J. Ryšavá – L.Karas (Bílovec), 4. J. a J. Richterovi (Bílovec HK), 5. T. Klikorková – P. Tisovský, 6. M. Štrítzová-P. Hanyk, 7. Hanyková – Polák (SEMTAMŤUK), 8. M. Kunová – J. Kastl (Chumlíci), 9. Černá – Všetička (Bystrc – 13. mölkka), 10. J. Štrítzová – P. Švanda, 11. M. a L. Fialovi (SKM Zruč),12. H. Kotrlová – D. Vrobel (Bílovec), 13. J. Klikorková – J. Tisovský, 14. Z. a I. Plecháčovi (Josefov), 15. A. a Vl. Němcovi (Josefov), 16. K. a J. Chylovi (Mimoni), 17. H. Peroutková – P. Benčat (WWW)
Informace: leos.fiala@volny.cz, 777 922 395, www.euromolkky.cz
_____________________________________________
5. BAŠTA FIDLY
turnaj dvojic v mölkky na trávě
sobota 15. 7. 2023 10:00
Zruč nad Sázavou, V Maloninách
1. | LOBE STAR | |
2. | FIJALKA - TOM | |
3. | SEMTAMŤUK | |
4. | LVOV KARPATY | |
5. | CHUMLÍCI | |
6. | APAČI | |
7. | ŠTÍSTKA | |
8. | MY TO VYPIJEM | |
9. | BAŠTA FIDLI | |
10. | BLBEČCI | |
11. | CHAOS | |
12. | SKM ZRUČ | |
13. | BORŮVKY |
Informace: leos.fiala@volny.cz, 777 922 395, www.euromolkky.cz
_____________________________________________
TURNAJ MISTRŮ v MÖLKKY 2023 - STRANNÝ
8.7.2023 10:00
1. | Tomira | |
2. | Lobe Star | |
3. | Třináctá mölkka | |
4. | WWW | |
5. | MaMaJa | |
6. | SEMTAMŤUK | |
7. | Bílovec HK | |
8. | Štistka | |
9. | Dynamo | |
10. | Týn-tým | |
11. | Pampúch | |
12. | Metalurg | |
13. | LVOV KARPATY | |
14. | PRORADOST | |
15. | Červíci | |
16. | Metalurg II | |
17. | Mölkky Bystrc II | |
18. | Zručský Sršni | |
JABLONECKO - JIZERSKÁ 50
sobota 10. 6. 2023
1. | Tomira | |
2. | SKM Zruč | |
3. | Timbers Bojanowo (POL) | |
4. | Optimisti | |
5. | MaMaJa | |
6. | SEMTAMŤUK | |
7. | Bílovec HK | |
8. | KNS Josefov | |
9. | Lobe Star | |
10. | Dynamo | |
11. | Jamölkky | |
12. | LISki Team 1 (POL) | |
13. | PAMPÚCH (SVK) | |
14. | Štístka | |
15. | Jelonki (POL) | |
16. | Buráci | |
17. | KNS Josefov BÉ | |
18. | Noobíci | |
19. | Bricks in The Wall (POL) | |
20. | LVOV KARPATY (UKR) | |
21. | Metalurg (SVK) | |
22. | Doubravka | |
23. | Hvězdná čtyřka |
Registrovaná družstva... V íce...
_____________________________________________
X. JARNÍ ZLATÁ ZRUČSKÁ MÖLKKA
20. května 2023
1. | LOBE STAR | |
2. | SEMTAMŤUK | |
3. | TOMIRA | |
4. | LVOV KARPATY (UKR) | |
5. | BÍLOVEC HK | |
6. | PAMPÚCH PRIEVIDZA (SVK) | |
7. | MAMAJA | |
8. | MÖLKKY BYSTRC II | |
9. | DYNAMO | |
10. | MY TO DOPIJEM | |
11. | PROMÖLKKY 2 (SVK) | |
12. | PRORADOST | |
13. | SKM ZRUČ | |
14. | MY TO VYPIJEM | |
15. | MORAVSKÁ TROJKA II | |
16. | NÁPLAVY | |
17. | 13. MÖLKKA | |
18. | APAČI | |
19. | BURÁCI | |
20. | NIC NEBUDE | |
21. | OPTIMISTI | |
22. | PALLASIT | |
23. | KLOKANI | |
24. | PROMÖLKKY 1 (SVK) | |
25. | HEJLÍCI | |
26. | METALURG 2 (SVK) | |
27. | ŠTÍSTKA | |
28. | METALURG 1 (SVK) | |
29. | ARA TEAM | |
30. | CO MY DÁME | |
31. | TŘI SESTRY | |
32. | DOUBRAVKA |
Brněnský hod 2023
1. 4. 2023
1. | Lobe Star | |
2. | SEMTAMŤUK | |
3. | Dynamo | |
4. | Tomira | |
5. | MaMaJa | |
6. | Kamelky | |
7. | SKM Zruč | |
8. | HK Bílovec | |
9. | Mölkky Bystrc II | |
10. | Optimisti | |
11. | Kouzelníci Bystrc | |
12. | PAMPUCH | |
13. | Buráci | |
14. | Mölkky Bystrc I | |
15. | Metalurg | |
16. | Sadaři | |
17. | KNS Josefov BÉ | |
18. | Matony Zábřeh | |
19. | Třináctá mölkka | |
20. | KNS | |
21. | PROMÖLKKY | |
22. | Pelmel | |
23. | Doubravka |
HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY 2023
3.-5. března 2023, Gössendorf, Rakousko
Obrovský úspěch českých borců!
1. SEMTAMŤUK 1 (Pavel ŠVANDA + Petr HANYK) CZE
2. Le Bâton Bronzé (Bruno BOULAY + Yann RAYJAL) FRA
3. LOBE STAR 1 (Stanislav OZIMÝ + Miroslav JINDŘÍŠEK) CZE
…
17. LOBE STAR (Radek LOUDA + Milan LOUDA) CZE
SEMTAMŤUK 2 (Zuzana HANYKOVÁ + Roman HANYK) CZE
…
33. DYNAMO (Luděk KVAPIL + Tomáš LOHYNSKÝ) CZE
_____________________________________________
RAKOVNICKÝ MÖLKATHLON
Výsledky:
Průběžné výsledky poháru 2022/2023
1. | Lobe Star | |
2. | Bílovec HK | |
3. | Tomira | |
4. | SEMTAMŤUK | |
5. | Třináctá mölkka | |
6. | SKM Zruč | |
7. | Mamaja | |
8. | ZBIJAKI (POL) | |
9. | Optimisti | |
10. | Pelmel | |
11. | Dynamo | |
12. | KNS Josefov BÉ | |
13. | My to vypijem | |
14. | Doubravka | |
15. | WWW | |
16. | Buráci | |
17. | KNS Josefov | |
18. | Mölkky Bystrc I | |
19. | Cafex | |
20. | Hvězdná čtyřka | |
21. | NÁPLAVY | |
Propozice.... Registrace... Registrovaná družstva....
_____________________________________________
Výkonný výbor Českého svazu MÖLKKY, z.s.
zvolený na VH 24. 02. 2023
Prezident ČSM: Leoš Fiala
Sekretář ČSM: Leoš Školoud
Členové VV ČSM: Stanislav Ozimý
Antonín Všetička
_____________________________________________
Turnaje 2022-2023
Turnaje, které se budou započítávat do hodnocení soutěže o nejlepší družstvo ve hře mölkky za rok 2022 - 2023. Vítěz této soutěže má právo nás reprezentovat na mezinárodních turnajích (Mistrovství světa, Mistrovství Evropy... ) v následující sezóně. Výsledek turnaje bude vyhlášen 8. 7. 2023 ve Stranném.
Body se budou započítávat:
15 nejlepším družstvům a to 16 bodů vítěz až 1 body pro posledního - Mistrovství ČR ve hře mölkky
15 nejlepším družstvům a to 16 bodů vítěz až 1 bod pro posledního - 4 turnaje Poháru ČMP
Do hodnocení se bude započítávat MČR ve hře mölkky Bílovec + 4 turnaje s lepším umístěním v případě stejného počtu bodů bude rozhodovat lepší umístění na MČR ve hře mölkky.
MČR 2022 | Bílovec | 03. 09. 2022 | |
HMČR 2023 | Rakovník | 25. 02 .2023 | |
Brněnský hod 2023 | Brno - Hala | 01. 04. 2023 | |
JARNÍ ZLATÁ ZRUČSKÁ MÖLKKA | Zruč nad Sázavou | 20. 05. 2023 | |
JABLONECKO - JIZERSKÁ 50 | Jablonec nad Jizerou | 10. 06. 2023 | |
TURNAJ MISTRŮ | Stranný | 08.07.2023 | |
Turnaje 2023 - 2024 | |||
Turnaj JOSEFOV - ročník 2023-2024 | Jaroměř - Josefov | 07. 10. 2023 |
11. Otevřené Mistrovství České republiky
a
Mistrovství České republiky 2022
ve hře mölkky
Bílovec
Sobota 3. 09. 2022
Výsledky:
1. | Dynamo | |
2. | MaMaJa | |
3. | Finskaroos Gold (AUS) | |
4. | LOBE STAR | |
5. | SEMTAMŤUK | |
6. | Finskaroos 1 (AUS) | |
7. | Buráci | |
8. | Pampuch (SVK) | |
9. | Bílovec HK | |
10. | Tomira | |
11. | Kamelky | |
12. | NIX | |
13. | Archa NJ | |
14. | Moravská Trojka II | |
15. | Optimisti | |
16. | Třináctá mölkka | |
17. | Promölkky (SVK) | |
18. | Jarda tým | |
19. | Matony Zábřeh | |
20. | Mölkky Bystrc I | |
21. | Skrumáž | |
22. | KNS | |
23. | Mölkky Bystrc II | |
24. | Staré časy (SVK) | |
25. | Náplavy | |
26. | Co my dáme | |
27. | Pelmel | |
28. | Mimoni | |
Registrace... Registrovaná družstva... Více... More...
_____________________________________________
Velké gratulace týmu Tomira ve složení Pavel, Radek, Tonda a Tonda za 3. místo na Mistrovství světa 2022 ve Francii a ostatním týmům a hráčům za skvělou reprezentaci. Oficiální výsledky naleznete zde.
Výsledky českých týmů: (hrálo 168 týmů)
3. místo Tomira
17. místo Lobe Star
35. místo Mamaja
54. místo WWW Dynamo
74. místo SEMTAMŤUK
103. místo Buráci
127. misto SKM Zruč nad Sázavou
Nedělní turnaj jednotlivců
Sunday Mölkky Individuals Tournament
Bílovec
Sunday 9/4/2022
TURNAJ MISTRŮ v MÖLKKY 2022 - STRANNÝ
9.7.2022 10:00
Výsledky:
1. | Tomira |
2. | Lobestar Boiron |
3. | SEMTAMŤUK |
4. | MaMaJa |
5. | HK Bílovec |
6. | Třináctá mölkka |
7. | Optimisti |
8. | Straňáci |
9. | NESTR |
10. | Mölkky Bystrc I |
11. | Štístka |
12. | PRORADOST |
13. | Kosováci |
14. | Týn tým |
15. | KNS Josefov |
16. | Mölkky Bystrc II |
Registrace... Registrovaná družstva... Více...
_____________________________________________
DMM 2022 Erlangen
9. místo | Czech Mölkky Gang | Bílovec |
12. místo | LOBE STAR | Zruč nad Sázavou |
14. místo | Albi Mölkky Team | Praha |
16. místo | SKM ZZV Zruč nad Sázavou | Zruč nad Sázavou |
18. místo | Czech Mölkky Ex | Brno |
25. místo | Dynamo | Zruč nad Sázavou |
33. misto | Czech Mölkky A | Brno / Zdiby |
_____________________________________________
6. Mölkky European Outdoor Championship 2022
EUROMÖLKKY 2022
16. – 17. července 2022
Propozice.... Registrace... Registrovaná družstva...
_____________________________________________
IX. JARNÍ ZLATÁ ZRUČSKÁ MÖLKKA
21. května 2022
1. | Tomira | Bílovec |
2. | HK Bílovec | Bílovec |
3. | SEMTAMŤUK | Jablonec n/J |
4. | MaMaJa | Kujavy-Bílovec-Studénka |
5. | SKM Zruč | Zruč |
6. | Mölkky Bystrc I | Brno |
7. | Lobe Star Boiron | Zruč |
8. | NÁPLAVY | Zruč |
9. | Třináctá mölkka | Brno/Praha |
10. | My To Vypijem | Zruč |
11. | TÝN TÝM | Týnec n.S. |
12. | KNS Josefov | Jaroměř |
13. | Dynamo | Zruč |
14. | Optimisti | Bílovec |
15. | Lvov Karpaty | Zruč |
16. | Mölkky Bystrc II | Brno |
17. | PALLASIT | Zruč |
18. | WWW | Zruč |
19. | PROMÖLKKY 2 | Bratislava |
20. | Buráci | Studénka |
21. | PROMÖLKKY 1 | Bratislava |
22. | Apači | Zruč |
23. | Klokan na cestě | Praha |
24. | HEJLÍCI | Zruč |
Registrace... Registrovaná družstva... Více...
Novinky
Zručská DC LIGA - výsledky prvního kola a pozvánka na dnešní klání
—————
Bravo!!! Na Slovensku jsme opět na stupních vítězů
—————
ZRUČSKÁ DC LIGA STARTUJE JIŽ TENTO PÁTEK!!!
—————
Třináctá mölkka vítězem ČESKO-MORAVSKÉHO poháru za rok 2016
—————
Pozvánka na Brněnský hod určitě přijde vhod.
—————
Třináctá mölkka obhájila prvenství na DOBRUŠKA MÖLKKY OPEN a má tak nejblíže k vítězství v ČESKO-MORAVSKÉM POHÁRU 2016
—————
Na 9. mistrovství Německa ve hře mölkky se Češi neztratili, ale k vrcholu opět ještě krůček chyběl :-)
—————
Víkend nabitý mölkkami se blíží!
—————
III. Jarní zlatá zručská mölkka se tentokrát hrála Proradost, známe také první mistry Posázaví
—————
Již tento víkend III. Jarní zlatá zručská mölkka a poprvé mölkkové klání o titul mistra Posázaví jednotlivců i dvojic!!!
—————
Kontakt
Český svaz MÖLKKYSídlo:
Stranný 39
257 56 Neveklov
IČO - 22758003
Doručovací adresa:
Koniklecová 454/8
634 00 Brno
info@molkky.cz
Novinky
Halové Mistrovství Evropy 2024
—————
Souboj o zlatou mölkku - jednotlivci (Rychnovek, neděle 8. 10. 2023)
—————
Souboj o zlatou mölkku - trojice (Rychnovek, sobota 7. 10. 2023)
—————
XII. Mistrovství ČR v mölkky (Praha 2. 9. 2023)
—————
MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTLIVCŮ VE HŘE MÖLKKY + 8. MISTROVSTVÍ POSÁZAVÍ DVOJIC (21. 5. 2023)
—————
—————
Záznamy: 1 - 5 ze 165
Přihláška do ČSM
Zde si můžete stáhnout a vyplnit přihlášku do Českého svazu MÖLKKY. Vyplněnou a podepsanou přihlášku pošlete na e-mail: