11.05.2016 18:06

Již tento víkend III. Jarní zlatá zručská mölkka a poprvé mölkkové klání o titul mistra Posázaví jednotlivců i dvojic!!!

V sobotu 14. 5. 2016 se uskuteční III. Jarní zlatá zručská mölkka (o loňském ročníku si přečtěte zde). Těšíme se na skvělý turnaj, který organizačně zajišťuje spolek Za Zruč veselejší (pod vedením Leoše Fialy). Přijďte se podívat na špičkové hráče nebo rovnou poměřit síly s nejlepšími a užít si skvělý víkend s báječnou hrou.

Můžete se těšit na letos nejlépe obsazený turnaj (již nyní je přihlášeno 30 týmů, a tak zbývají pouze dvě volná místečka pro opozdilce, kteří ještě váhají s registrací. Těšit se můžete na čerstvé halové mistry ČR z týmu Třinácté mölkky, kteří přijedou v nejsilnější možné sestavě. Dále ve startovním poli nechybí překvapení letošní sezóny (tým SEMTAMŤUK – zatím vedoucí tým Česko-moravského poháru), dále úřadující vicemistři ČR (Proradost). Velké ambice má také domácí tým Veselejší mölkka Zruč, který se letos poprvé zúčastnil ME ve hře mölkky, které se konalo v estonském Tallinnu, ale i další skvělé zručské týmy.

Sobotní turnaj je tedy součástí Česko–moravského poháru (celoroční soutěž ve hře mölkky) a v turnaji se představí 6 nejlepších týmů aktuálního žebříčku poháru. Vzhledem k vyrovnanosti a kvalitní konkurenci může každý z těchto týmů poskočit na průběžnou vedoucí pozici, takže je opravdu o co hrát. V poháru hodnotíme prvních deset týmů, a proto neváhejte a bojujte až do konce, protože každý bod se počítá. Ze zručských týmů je zatím lídrem v poháru tým Veselejší mölkka Zruč, ale to se může již tuto sobotu změnit.

V neděli nás pak čeká jedna velká premiéra. Poprvé se bude bojovat o titul mistra Posázaví, v klání změří síly dvojice i jednotlivci v různých kategoriích. Vítězové všech kategorií a vítěz SUPERFINÁLE obdrží značkové hodinky CASIO.

A co dále si pro soutěžící a diváky ve Zruči připravili? Například doprovodnou soutěž Sladká mölkka (soutěž o nejlepší „cukrářský“ výrobek na téma „mölkky“. Výrobky do soutěže přijímá organizační výbor turnaje 14. 5. 2016 do 12:00 hodin), dále soutěž foto mölkka (určena všem fotografům, pořiďte během turnaje fotografii, kterou pak zašlete na emailovou adresu zazrucveselejsi@seznam.cz nejpozději do 17. 5. 2015, tři nejlepší fotky budou oceněny). V sobotu večer nás čeká také DISCO MÖLKKA. Vzhledem k tomu, že je program opravdu nabitý, vřele doporučuji prostudovat harmonogram předem, abyste nic důležitého během víkendu nabitého mölkky nezmeškali.

Doufáme tedy, že si každý najde v programu to své a společně si užijeme příjemný víkend při hře mölkky. Nezbývá než si přát, aby Zruč byla opět o něco veselejší, protože mölkky jsou především o zábavě a věřte, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Proto vy, kteří váháte, neváhejte a pojďte si to s námi hodit nebo se alespoň přijďte podívat. Bude to stát za to.

Za všechny, kteří se těší na pěkný turnaj Pepa Buzek.

PS: Pro inspiraci pár fotek z loňska zde

—————

Zpět


Kontakt

Český svaz MÖLKKY

Sídlo:
Stranný 39
257 56 Neveklov
IČO - 22758003

Doručovací adresa:
Koniklecová 454/8
634 00 Brno