Brněnské rozloučení s letošní sezónou
V neděli 12. 10. 2014, za krásného slunného odpoledne, měly holky z Bystrce a to jmenovitě Zdena, Markéta, Věra, Líba, Květa, Jana a Maruška rozloučení s letošní herní sezónou. K tomu jim zdatně sekundovali rozhodčí Tonda a Leoš. „Rozdaly“ si to v turnaji jednotlivců, aby si ukázaly, co se v letošním roce pěkného naučily a jaké krásné „parádičky“ si i během turnaje dovolí zahrát.

Která tento turnaj vyhrála, není tak důležité, spíše jde o to, že si holky a jejich rozhodčí užili krásné slunné odpoledne a těší se na tréninky a hlavně turnaje, které budou příští rok 2015 a kterých se připravuje o hodně více než letos.
Holky přeji Vám, ať se příští sezóna 2015 vydaří a přivezete si ještě více pohárů a polička se Vám plní……
Leoš
—————
Novinky
Zručská DC LIGA MÖLKKY - výsledky 2.kolo
—————
Zručská DC LIGA podruhé
—————
Dobruška MÖLKKY OPEN jako vyvrcholení pohárové sezóny 2015
—————
Na Dobruška MÖLKKY OPEN 2015 vyvrcholí Česko-moravský pohár ve hře mölkky
—————
Na 8. mistrovství Německa ve hře mölkky se Češi neztratili, ale k vrcholu ještě krůček chyběl :-)
—————
Zručská DC LIGA MÖLKKY otevřela své brány
—————
Víkend nabitý mölkkami se blíží!
—————
Startuje ZRUČSKÁ DC LIGA MÖLKKY
—————
Třináctá mölkka obhájila v dešti vítězství
—————
Pozvánka na Brněnský hod určitě přijde vhod.
—————
—————
Kontakt
Český svaz MÖLKKYSídlo:
Stranný 39
257 56 Neveklov
IČO - 22758003
Doručovací adresa:
Koniklecová 454/8
634 00 Brno
info@molkky.cz
