Brněnské rozloučení s letošní sezónou
V neděli 12. 10. 2014, za krásného slunného odpoledne, měly holky z Bystrce a to jmenovitě Zdena, Markéta, Věra, Líba, Květa, Jana a Maruška rozloučení s letošní herní sezónou. K tomu jim zdatně sekundovali rozhodčí Tonda a Leoš. „Rozdaly“ si to v turnaji jednotlivců, aby si ukázaly, co se v letošním roce pěkného naučily a jaké krásné „parádičky“ si i během turnaje dovolí zahrát.

Která tento turnaj vyhrála, není tak důležité, spíše jde o to, že si holky a jejich rozhodčí užili krásné slunné odpoledne a těší se na tréninky a hlavně turnaje, které budou příští rok 2015 a kterých se připravuje o hodně více než letos.
Holky přeji Vám, ať se příští sezóna 2015 vydaří a přivezete si ještě více pohárů a polička se Vám plní……
Leoš
—————
Novinky
1. Opava MÖLKKY Open
—————
Otevřena registrace na Brněnský hod 2015
—————
ROZHOVOR s Josefem Buzkem, prezidentem Českého svazu MÖLKKY
—————
Pozvánka do Brna na rok 2015
—————
Mölkky na 2. ZŠ Dobříš
—————
Brněnské rozloučení s letošní sezónou
—————
Třináctá mölkka stále neporažena na domácí půdě
—————
Kuchajda Cup 2014 ovládli Češi
—————
KUCHAJDA CUP 2014 – těšíme se :-)
—————
Mistrovství České republiky 2014
—————
—————
Kontakt
Český svaz MÖLKKYSídlo:
Stranný 39
257 56 Neveklov
IČO - 22758003
Doručovací adresa:
Koniklecová 454/8
634 00 Brno
info@molkky.cz
