Brněnské rozloučení s letošní sezónou
V neděli 12. 10. 2014, za krásného slunného odpoledne, měly holky z Bystrce a to jmenovitě Zdena, Markéta, Věra, Líba, Květa, Jana a Maruška rozloučení s letošní herní sezónou. K tomu jim zdatně sekundovali rozhodčí Tonda a Leoš. „Rozdaly“ si to v turnaji jednotlivců, aby si ukázaly, co se v letošním roce pěkného naučily a jaké krásné „parádičky“ si i během turnaje dovolí zahrát.

Která tento turnaj vyhrála, není tak důležité, spíše jde o to, že si holky a jejich rozhodčí užili krásné slunné odpoledne a těší se na tréninky a hlavně turnaje, které budou příští rok 2015 a kterých se připravuje o hodně více než letos.
Holky přeji Vám, ať se příští sezóna 2015 vydaří a přivezete si ještě více pohárů a polička se Vám plní……
Leoš
—————
Novinky
Opava Mölkky Team dobyl II. Jarní zlatou zručskou mölkku!
—————
Již tento pátek II. Jarní zlatá zručská mölkka
—————
Vítězem prvního Opava MÖLKKY Open se stal tým „Zatím nevím“!
—————
Opava MÖLKKY OPEN klepe na dveře!!!
—————
Halovým mistrem ČR se stal tým ZATÍM NEVÍM!!!
—————
Kdo se stal Mistrem Evropy pro rok 2015?
—————
HALOVÉ MISTROVSTVÍ SE NEZADRŽITELNĚ BLÍŽÍ!!!
—————
VALNÁ HROMADA 2015
—————
Opava Mölkky Team se připravuje na nové výzvy
—————
Mölkkové odpoledne v Bystrci
—————
—————
Kontakt
Český svaz MÖLKKYSídlo:
Stranný 39
257 56 Neveklov
IČO - 22758003
Doručovací adresa:
Koniklecová 454/8
634 00 Brno
info@molkky.cz
