JABLONECKO - JIZERSKÁ 50
sobota 8. 6. 2024
XI. JARNÍ ZLATÁ ZRUČSKÁ MÖLKKA
18. května 2024
1. | SEMTAMŤUK | |
2. | MaMaJa | |
3. | Leszno Molkky Team (POL) | |
4. | LOBE Star | |
5. | Černá mamba | |
6. | Ořešín | |
7. | Mölkky Bystrc II | |
8. | Dynamo | |
9. | NIC NEBUDE | |
10. | Lvov Karpaty | |
11. | Třináctá mölkka | |
12. | Pallasit | |
13. | Bílovec HK | |
14. | Optimisti | |
15. | JIZERKY | |
16. | My to Vypijem | |
17. | SKM Zruč senioři | |
18. | PROMÖLKKY 1 (SVK) | |
19. | Doubravka | |
20. | SKM Zruč nad Sázavou | |
21. | WWW | |
22. | PROMÖLKKY 2 (SVK) | |
23. | Pražské dřevo | |
24. | KLOKANI | |
25. | Mimoni | |
26. | Buráci | |
27. | Co my dáme | |
28. | PRORADOST | |
29. | Co to je | |
30. | Parta Plzeň | |
31. | APAČI | |
32. | KNS |
HALOVÉ MČR DVOJIC
VE HŘE MÖLKKY
ŽENY: | ||
1. | Happy Girls | |
2. | Štístka | |
3. | KOKR lady team | |
4. | JIZERKY | |
5. | Doubravka | |
MUŽI: | ||
1. | Leszno Molkky Team (POL) | |
2. | Turbo Tomki (POL) | |
3. | LUPA | |
4. | SEMTAMŤUK | |
5. | LOBE STAR | |
6. | Big Boys | |
7. | Zbijaki (POL) | |
8. | Prezydenci (POL) | |
9. | KOKR team | |
10. | MB+MO team | |
11. | Pražské dřevo | |
12. | Třináctá mölkka | |
13. | Pralesáci | |
MIXY: | ||
1. | Nic Nebude | |
2. | SKM Zruč | |
3. | JuHe | |
4. | Surikaty v kabátu | |
5. | Leśne Romy (POL) | |
6. | Optimisti |
1. | LOBE STAR | |
2. | SEMTAMŤUK | |
3. | KOKR team | |
4. | Leszno Molkky Team (POL) | |
5. | Big Boys | |
6. | MB+MO team | |
7. | Turbo Tomki (POL) | |
8. | Štístka | |
9. | Zbijaki (POL) | |
10. | KOKR lady team | |
11. | LUPA | |
12. | Nic Nebude | |
13. | Leśne Romy (POL) | |
14. | Doubravka | |
15. | JuHe | |
16. | Pražské dřevo | |
17. | Pralesáci | |
18. | Třináctá mölkka | |
19. | SKM Zruč | |
20. | JIZERKY | |
21. | Optimisti | |
22. | Surikaty v kabátu | |
23. | Happy Girls | |
24. | Měcholupy | |
25. | Prezydenci (POL) (DNF) |
Brněnský hod 2024
23. 3 2024
HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY 2024
1.-3. března 2024, Saint-Amand-les-Eaux, Francie
Další obrovský úspěch českých borců!
1. LOBE STAR (Radek LOUDA, Standa OZIMÝ, Míra JINDŘIŠEK) /CZE
2. Les claquettes chaussettes /FRA
3. Fantastic Four /FRA
4. Les spammeurs /FRA
5. SEMTAMŤUK (Petr HANYK, Pavel ŠVANDA, Jitka a Terka KLIKORKOVY) /CZE
_____________________________________________
RAKOVNICKÝ MÖLKATHLON
TC Cafex Rakovník
23. - 25. 2. 2024
pátek 18:00 | CZECH MÖLKKY MASTERS |
---|---|
pátek 18:00 | Večerní turnaj dvojic |
sobota 9:30 | Halové MČR tříčlenných družstev |
neděle 9:30 | Halové Mistrovství ČR jednotlivců |
pátek 18:00 | CZECH MÖLKKY MASTERS |
---|
1. | Jiří T. | |
2. | Stanislav O. | |
3. | Miroslav J. | |
4. | Petr H. | |
5. | Milan L. | |
6. | Tonda K. | |
7. | Katka V. | |
8. | Hana K. | |
9. | Radek K. | |
10. | Radek L. | |
11. | Michal A. | |
12. | Leoš F. | |
13. | Dana S. | |
14. | Antonín V. | |
15. | Jarmila H. | |
16. | Mária F. |
pátek 18:00 | Večerní turnaj dvojic |
1. | SEMATAMŤUK | |
2. | PAMPÚCH | |
3. | NIC NEBUDE | |
4. | BÍLOVEC HK | |
5. | METALURG / PAMPÚCH | |
6. | LESZNO I | |
7. | PEPÍCI | |
8. | MAMAJA | |
9. | DOUBRAVKA | |
10. | VANDRÁCI | |
11. | BURÁCI | |
12. | SPRÁVNÁ DVOJKA | |
13. | SKM ZRUČ | |
14. | OPTIMISTI | |
15. | BURÁCI 1 | |
16. | MIMONI | |
17. | METALURG | |
18. | HVĚZDNÁ ČTYŘKA |
sobota 9:30 | Halové MČR tříčlenných družstev |
1. | Lobe Star | |
2. | MaMaJa | |
3. | Bílovec HK | |
4. | Třináctá mölkka | |
5. | PAMPÚCH (SVK) | |
6. | DYNAMO | |
7. | My to Vypijem | |
8. | Lvov Karpaty | |
9. | Černá Mamba | |
10. | ZBIJAKI 2 | |
11. | Nic Nebude | |
12. | KNS Josefov | |
13. | Leszno Molkky Team (POL) | |
14. | MATONY | |
15. | Mölkky Bystrc I | |
16. | Doubravka | |
17. | SEMTAMŤUK | |
18. | Optimisti | |
19. | KNS Josefov BÉ | |
20. | SKM Zruč | |
21. | Buráci | |
22. | PELMEL | |
23. | METALURG (SVK) | |
24. | ZBIJAKI | |
25. | SojSe | |
26. | Pražské dřevo | |
27. | Brázdimský statek B | |
28. | Hvězdná čtyřka | |
29. | Parta | |
30. | Mimoni | |
31. | Brázdimský statek A |
240225 Rakovník Jednotlivci výsledky
neděle 9:30 | Halové Mistrovství ČR jednotlivců |
1. | R. Louda | |
2. | M. Blaheta | |
3. | A. Jursa (SVK) | |
4. | A. Tisovský | |
5. | M. Jindříšek | |
6. | P. Švanda | |
7. | J. Richterová | |
8. | J. Richter | |
9. | R. Král | |
10. | T. Klikorková | |
11. | H. Pyzikiewicz (POL) | |
12. | M. Ocásek | |
13. | S. Ozimý | |
14. | K. Takáčová (SVK) | |
15. | M. Volfová | |
16. | J. Koňařík | |
17. | P. Hanyk | |
18. | J. Hrubeš | |
19. | H. Kotrlová | |
20. | A. Kotrla | |
21. | J. Chyla | |
22. | T. Kostrowski (POL) | |
23. | J. Hanyková | |
24. | I. Hroskop (SVK) | |
25. | K. Vrobelová | |
26. | M. Štrítzová (SVK) | |
27. | I. Burčková | |
28. | Š. Ovesná | |
29. | D. Sukdoláková | |
30. | Z. Jelínek | |
31. | J. Jerz (SVK) | |
32. | C. Raschke (GER) | |
33. | T. Stanek (POL) | |
34. | B.Król (POL) | |
35. | M. Osovský | |
36. | P. Soušek | |
37. | M. Dymkowski (POL) | |
38. | J. Soušek | |
39. | D. Dragoun | |
40. | V. Zakopčan (SVK) | |
41. | J. Králová | |
42. | M. Matusczak (POL) | |
43. | M. Fialová | |
44. | L. Skala | |
45. | K. Blahetová | |
46. | H. Řeholová | |
47. | L. Krupanská | |
48. | K. Chylová | |
49. | J. Burček | |
50. | D. Fedjuková | |
51. | L. Fiala |
sobota 7. 10. 2023
Sportovní areál Rychnovek (5 km od Jaroměře)
1. | Tomira |
2. | NIC NEBUDE |
3. | MaMaJa |
4. | Třináctá mölkka |
5. | SEMTAMŤUK |
6. | HK Bílovec |
7. | LOBE Star |
8. | Pampuch |
9. | Timbers Bojanowo |
10. | SKM Zruč |
11. | DYNAMO |
12. | Optimisti |
13. | KNS Josefov |
14. | METALURG 1 |
15. | My to Vypijem |
16. | Doubravka |
17. | Mölkky Bystrc I |
18. | METALURG 2 |
19. | Štíři |
20. | Hvězdná čtyřka |
21. | ŚKKF Timbers |
22. | Šimelkky |
23. | KNS Josefov BÉ |
Registrace... Registrovaná družstva... Informační leták... Více...
_____________________________________________
XII. OTEVŘENÉ MČR VE HŘE MÖLKKY
REGEM DRILLING TROPHY
sobota 2. 9. 2023
Sportovní centrum Měcholupy, Turínská 1483, Praha 15
1. | NIC NEBUDE | |
2. | BÍLOVEC HK | |
3. | SEMTAMŤUK | |
4. | PAMPÚCH | |
5. | LOBE STAR | |
6. | DYNAMO | |
7. | TOMIRA | |
8. | OPTIMISTI | |
9. | TŘINÁCTÁ MÖLKKA | |
10. | MIMONI | |
11. | FRAENKENMÖLKKER | |
12. | LVOV KARPATY | |
13. | MAMAJA | |
14. | HVĚZDNÁ ČTYŘKA | |
15. | SKM ZRUČ | |
16. | VÝBĚR Z BOBULÍ | |
17. | PRORADOST | |
18. | MATONY ZÁBŘEH | |
19. | PELMEL | |
20. | STARÉ ČASY | |
21. | BRÁZDIMSKÝ STATEK | |
22. | MÖLKKY BYSTRC II. | |
23. | ŠTÍSTKA | |
24. | NENÍ NA CO ČEKAT | |
25. | DOUBRAVKA | |
26. | TCD | |
27. | PRAHA CHLUMEC CHEB |
Registrace... Registrovaná družstva... Více...
_____________________________________________
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOJIC
ve hře mölkky
VELKÁ CENA PIVOVARU HEJKAL
sobota 19. srpna 2023 od 10:00
na tenisových dvorcích TJ Nové Město na Moravě
KONEČNÉ POŘADÍ
DVOJICE MUŽI: 1. Radek Louda – Milan Louda (LOBE), 2. J. Richter – L. Karas (Bílovec), 3. P. Hanyk – P. Švanda (SEMTAMŤUK), 4. J. Šebek – P. Benčat (Zruč), 5. P. Tisovský – Bř. Polák, 6. T. Lohynský – L. Kvapil (Dynamo), 7. T.Kotrla – D.Vrobel (Bílovec), 8. J. Tisovský – J. Chyla (Optimisti), 9. Leoš Fiala – Jiří Kastl,10. M. Antoš -A. Všetička (13. Mölkka), 11. V. Novák – V. Krontorád (Hejkal 1), 12. K. Hlísníkovský – P. Sáblík (Kuželky NMNM), 13. Michal Kašpárek – Roman Alexa (NIX Znojmo),14. I. Plecháč – Vl. Němec (KNS Josefov), 15. R. Fiala – M. Petr (Hejkal 2), 16. T. Petr – Michal Petr (Hejkal 3)
DVOJICE ŽENY: 1. Hana Kotrlová – Kateřina Vrobelová (Bílovec), 2. Zd. Plecháčová – A. Němcová (KNS Josefov), 3. J. a T. Klikorkovi (Štístka), 4. J. Černá – M. Šenková (Mölkky Bystrc), 5. J. Richterová – J. Ryšavá (Bílovec), 6. M. Fialová (SKM) – M. Kunová, 7. J. a M. Štrítzovy (Pampúch Prievidza SVK), 8. H. Peroutková (Zruč) – K. Chylová (Mimoni)
MIXY: 1. Kateřina Vrobelová – Tonda Kotrla (Bílovec), 2. M. Šenková – M. Antoš (Bystrc – 13. mölkka), 3. J. Ryšavá – L.Karas (Bílovec), 4. J. a J. Richterovi (Bílovec HK), 5. T. Klikorková – P. Tisovský, 6. M. Štrítzová-P. Hanyk, 7. Hanyková – Polák (SEMTAMŤUK), 8. M. Kunová – J. Kastl (Chumlíci), 9. Černá – Všetička (Bystrc – 13. mölkka), 10. J. Štrítzová – P. Švanda, 11. M. a L. Fialovi (SKM Zruč),12. H. Kotrlová – D. Vrobel (Bílovec), 13. J. Klikorková – J. Tisovský, 14. Z. a I. Plecháčovi (Josefov), 15. A. a Vl. Němcovi (Josefov), 16. K. a J. Chylovi (Mimoni), 17. H. Peroutková – P. Benčat (WWW)
Informace: leos.fiala@volny.cz, 777 922 395, www.euromolkky.cz
_____________________________________________
5. BAŠTA FIDLY
turnaj dvojic v mölkky na trávě
sobota 15. 7. 2023 10:00
Zruč nad Sázavou, V Maloninách
1. | LOBE STAR | |
2. | FIJALKA - TOM | |
3. | SEMTAMŤUK | |
4. | LVOV KARPATY | |
5. | CHUMLÍCI | |
6. | APAČI | |
7. | ŠTÍSTKA | |
8. | MY TO VYPIJEM | |
9. | BAŠTA FIDLI | |
10. | BLBEČCI | |
11. | CHAOS | |
12. | SKM ZRUČ | |
13. | BORŮVKY |
Informace: leos.fiala@volny.cz, 777 922 395, www.euromolkky.cz
_____________________________________________
TURNAJ MISTRŮ v MÖLKKY 2023 - STRANNÝ
8.7.2023 10:00
1. | Tomira | |
2. | Lobe Star | |
3. | Třináctá mölkka | |
4. | WWW | |
5. | MaMaJa | |
6. | SEMTAMŤUK | |
7. | Bílovec HK | |
8. | Štistka | |
9. | Dynamo | |
10. | Týn-tým | |
11. | Pampúch | |
12. | Metalurg | |
13. | LVOV KARPATY | |
14. | PRORADOST | |
15. | Červíci | |
16. | Metalurg II | |
17. | Mölkky Bystrc II | |
18. | Zručský Sršni | |
JABLONECKO - JIZERSKÁ 50
sobota 10. 6. 2023
1. | Tomira | |
2. | SKM Zruč | |
3. | Timbers Bojanowo (POL) | |
4. | Optimisti | |
5. | MaMaJa | |
6. | SEMTAMŤUK | |
7. | Bílovec HK | |
8. | KNS Josefov | |
9. | Lobe Star | |
10. | Dynamo | |
11. | Jamölkky | |
12. | LISki Team 1 (POL) | |
13. | PAMPÚCH (SVK) | |
14. | Štístka | |
15. | Jelonki (POL) | |
16. | Buráci | |
17. | KNS Josefov BÉ | |
18. | Noobíci | |
19. | Bricks in The Wall (POL) | |
20. | LVOV KARPATY (UKR) | |
21. | Metalurg (SVK) | |
22. | Doubravka | |
23. | Hvězdná čtyřka |
Registrovaná družstva... V íce...
_____________________________________________X. JARNÍ ZLATÁ ZRUČSKÁ MÖLKKA
20. května 2023
1. | LOBE STAR | |
2. | SEMTAMŤUK | |
3. | TOMIRA | |
4. | LVOV KARPATY (UKR) | |
5. | BÍLOVEC HK | |
6. | PAMPÚCH PRIEVIDZA (SVK) | |
7. | MAMAJA | |
8. | MÖLKKY BYSTRC II | |
9. | DYNAMO | |
10. | MY TO DOPIJEM | |
11. | PROMÖLKKY 2 (SVK) | |
12. | PRORADOST | |
13. | SKM ZRUČ | |
14. | MY TO VYPIJEM | |
15. | MORAVSKÁ TROJKA II | |
16. | NÁPLAVY | |
17. | 13. MÖLKKA | |
18. | APAČI | |
19. | BURÁCI | |
20. | NIC NEBUDE | |
21. | OPTIMISTI | |
22. | PALLASIT | |
23. | KLOKANI | |
24. | PROMÖLKKY 1 (SVK) | |
25. | HEJLÍCI | |
26. | METALURG 2 (SVK) | |
27. | ŠTÍSTKA | |
28. | METALURG 1 (SVK) | |
29. | ARA TEAM | |
30. | CO MY DÁME | |
31. | TŘI SESTRY | |
32. | DOUBRAVKA |
Brněnský hod 2023
1. 4. 2023
1. | Lobe Star | |
2. | SEMTAMŤUK | |
3. | Dynamo | |
4. | Tomira | |
5. | MaMaJa | |
6. | Kamelky | |
7. | SKM Zruč | |
8. | HK Bílovec | |
9. | Mölkky Bystrc II | |
10. | Optimisti | |
11. | Kouzelníci Bystrc | |
12. | PAMPUCH | |
13. | Buráci | |
14. | Mölkky Bystrc I | |
15. | Metalurg | |
16. | Sadaři | |
17. | KNS Josefov BÉ | |
18. | Matony Zábřeh | |
19. | Třináctá mölkka | |
20. | KNS | |
21. | PROMÖLKKY | |
22. | Pelmel | |
23. | Doubravka |
HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY 2023
3.-5. března 2023, Gössendorf, Rakousko
Obrovský úspěch českých borců!
1. SEMTAMŤUK 1 (Pavel ŠVANDA + Petr HANYK) CZE
2. Le Bâton Bronzé (Bruno BOULAY + Yann RAYJAL) FRA
3. LOBE STAR 1 (Stanislav OZIMÝ + Miroslav JINDŘÍŠEK) CZE
…
17. LOBE STAR (Radek LOUDA + Milan LOUDA) CZE
SEMTAMŤUK 2 (Zuzana HANYKOVÁ + Roman HANYK) CZE
…
33. DYNAMO (Luděk KVAPIL + Tomáš LOHYNSKÝ) CZE
_____________________________________________
RAKOVNICKÝ MÖLKATHLON
Výsledky:
Průběžné výsledky poháru 2022/2023
1. | Lobe Star | |
2. | Bílovec HK | |
3. | Tomira | |
4. | SEMTAMŤUK | |
5. | Třináctá mölkka | |
6. | SKM Zruč | |
7. | Mamaja | |
8. | ZBIJAKI (POL) | |
9. | Optimisti | |
10. | Pelmel | |
11. | Dynamo | |
12. | KNS Josefov BÉ | |
13. | My to vypijem | |
14. | Doubravka | |
15. | WWW | |
16. | Buráci | |
17. | KNS Josefov | |
18. | Mölkky Bystrc I | |
19. | Cafex | |
20. | Hvězdná čtyřka | |
21. | NÁPLAVY | |
Propozice.... Registrace... Registrovaná družstva....
_____________________________________________
Výkonný výbor Českého svazu MÖLKKY, z.s.
zvolený na VH 24. 02. 2023
Prezident ČSM: Leoš Fiala
Sekretář ČSM: Leoš Školoud
Členové VV ČSM: Stanislav Ozimý
Antonín Všetička
_____________________________________________
Novinky
Pozvánka do Brna na rok 2015
—————
Mölkky na 2. ZŠ Dobříš
—————
Brněnské rozloučení s letošní sezónou
—————
Třináctá mölkka stále neporažena na domácí půdě
—————
Kuchajda Cup 2014 ovládli Češi
—————
KUCHAJDA CUP 2014 – těšíme se :-)
—————
Mistrovství České republiky 2014
—————
Bravo!!! Na Slovensku jsme vybojovali 2. místo
—————
Jedeme do Bratislavy na 6. Mistrovství Slovenska ve hře mölkky!
—————
Novým členem FIMA je Francie!!! Gratulujeme!
—————
Kontakt
Český svaz MÖLKKYSídlo:
Stranný 39
257 56 Neveklov
IČO - 22758003
Doručovací adresa:
Koniklecová 454/8
634 00 Brno
info@molkky.cz
Novinky
Halové Mistrovství Evropy 2024
—————
Souboj o zlatou mölkku - jednotlivci (Rychnovek, neděle 8. 10. 2023)
—————
Souboj o zlatou mölkku - trojice (Rychnovek, sobota 7. 10. 2023)
—————
XII. Mistrovství ČR v mölkky (Praha 2. 9. 2023)
—————
MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTLIVCŮ VE HŘE MÖLKKY + 8. MISTROVSTVÍ POSÁZAVÍ DVOJIC (21. 5. 2023)
—————
—————
Záznamy: 1 - 5 ze 165
Přihláška do ČSM
Zde si můžete stáhnout a vyplnit přihlášku do Českého svazu MÖLKKY. Vyplněnou a podepsanou přihlášku pošlete na e-mail: