13.08.2015 19:52

Zručská DC LIGA MÖLKKY - průběžné pořadí po třetím kole

V pátek 24. 7. 2015 se ve Zruči nad Sázavou uskutečnilo třetí kolo Zručské DC LIGY MÖLKKY. Ve třetím kole se sešlo dvanáct soutěžních týmů. Všechny týmy odehrály pět soutěžních zápasů v základních skupinách. Na prvním místě skončil tým Lobe Star, který prošel svou skupinou bez porážky. Škopíci vybojovali stejně výher jako tým Justice League, ale lepší skóre hrálo v jejich prospěch. Ve finále se tedy střetli vítězové skupin Lobe Star a Škopíci.

Tým Lobe Star udržel i ve finále neporazitelnost a nakonec celkem hladce zvítězil 3:0. Celé odpoledne se odehrávalo ve skvělé fair play atmosféře a k vidění byla opravdu vynikající mölkková klání. Ostatně kompletní výsledky si můžete prohlédnout v tabulce níže.

11 - 12 Dynamo - Rebelky 2 - 3

A určitě vás také zajímají průběžné výsledky. Jsou k nahlédnutí v následující tabulce. Pro jistotu připomínám, že do turnaje MASTERS postupuje nejlepších osum týmů, takže ještě opravdu není rozhodnuto.

13 NEŠIKOVÉ     3 3

Třetí kolo se tedy podařilo na jedničku a další klání nás čeká už za pár hodin, tak neváhejte a hlaste se na mail zazrucveselejsi@seznam.cz, SMS na mobil 777 922 395 (Leoš Fiala) nebo na místě vždy nejpozději 20 minut před zahájením, přihláška musí obsahovat název družstva, jména hráčů, data narození a kontakt na kapitána družstva, jména hráčů do počtu 4 mohou být doplňována průběžně, každý hráč může v soutěži nastoupit pouze za jedno družstvo.

Pokud chcete, neváhejte a přijeďte si to do Zruče hodit, určitě to bude stát za to.