09.06.2024 18:29

MČR jednotlivců a 9. Mistrovství Posázaví dvojic (Zruč nad Sázavou 19. 5. 2024)

Jediný turnaj (jakkoliv je velký) o víkendu ve Zruči je prostě málo. Proto se v neděli po „Jarní zlaté zručské mölce“ koná hned několik dalších souběžně hraných turnajů jednotlivců a dvojic.

Nejprve ráno začalo MČR jednotlivců mužů a žen. 48 mužů a 26 žen bylo nasazeno do dvou pavouků, kde se hrálo na dvě vítězné hry. Hráč vyřazený v prvních kolech nemusel hned litovat, protože spadl ještě do pavouku „Poslední šance“, kde se hrálo bez rozdílu pohlaví.V jednotlivcích se z našich borců dařilo zejména Terce a Petrovi (obhájce loňského vítězství), kteří vypadli až ve čtvrtfinále a Lídě, která skončila třetí v „Poslední šanci“.

Během dne byly také rozehrány turnaje dvojic žen, mužů a mixů. Jitka s Terkou jen těsně nedosáhly na titul v ženách po porážce od Hanky a Kačky (Černá mamba). Petr s Pavlem v mužích taktéž postoupili až do finále, kde opět podlehli dvojici Radek, Standa (LOBE Star). Ještě jednou Terka, tentokrát s Pavlem Tisovským (Bílovec HK) získali bronzové medaile v turnaji mixů. Gratulujeme.

Ačkoliv předpověď počasí na víkend vypadala hrůzostrašně, Zruči se slibované bouřky jako zázrakem vyhnuly. Přes nepříliš intenzivní dešťové přeháňky a podprůměrné teploty si všichni oba mölkkami naplněné dny užili naplno. Už se těšíme na příští ročník. Třeba sobotní triumf obhájíme.

—————

Zpět


Kontakt

Český svaz MÖLKKY

Sídlo:
Stranný 39
257 56 Neveklov
IČO - 22758003

Doručovací adresa:
Koniklecová 454/8
634 00 Brno